DODAJ DO SCHOWKA 2018-09-05 08:41:35 DAARPS (firma)

Spawacz (również obsługa robota) 13 EUR +60 dieta

identyfikator ogłoszenia A4382

Lokalizacja: 70-774, Monachium
Jesteś kategorii:

Informacje o ofercie Liczba odsłon: 1044

Zadania: obsługa robotów spawalniczych (ABB, Fanic, Reiss, Kuka) wykonywanie poprawek po robotach spawalniczych praca w branży motoryzacyjnej dbałość o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie możliwość wyjazdu samochodem (jeden samochód na 2 osoby) doświadczenie zawodowe jako spawacz MAG gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji umiejętność odczytywania rysunku technicznego Zapewniamy: zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę wynagrodzenie około 16 EUR netto/h (13 EUR brutto na godzinę oraz dietę w wysokości 60 EUR netto za każdy przepracowany dzień) możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek zorganizowanie zakwaterowania kontakt z biurem w języku polskim nie prowadzimy Zeitkonta

Dołącz do newslettera! Ostatnio przeglądane Blog