DODAJ DO SCHOWKA 2018-06-18 15:41:12 Renata Schröter (firma)

Praca dla poloznej na terenie Niemiec

identyfikator ogłoszenia A3495

Cena: 3 000,00
Lokalizacja: 58-640, Iserlohn
  • praca
  • polozna
  • Niemcy
Jesteś kategorii:

Informacje o ofercie Liczba odsłon: 989

Zakres obowiązków: • ścisła współpraca z lekarzem ginekologiem • przygotowywanie pacjentek do zabiegów i procedur medycznych • bieżąca opieka i budowanie relacji z pacjentami • obsługa gabinetu zabiegowego • prowadzenie podstawowej dokumentacji medycznej • pobieranie i znakowanie materiału do badań; • kontrola nad prawidłowością warunków wykonywania usług medycznych • wdrażanie niezbędnych rozwiązać w toku leczenia pacjenta • wykonywanie badania KTG Oferujemy: • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat na czas nieokreślony na zasadach niemieckiego kodeksu pracy • pracę w nowoczesnej, prestiżowej placówce medycznej w doświadczonym i ambitnym zespole • atrakcyjne wynagrodzenie na zasadach umów taryfikacyjnych z uwzględnieniem stażu pracy i posiadanych kwalifikacji • możliwość szkolenia i dodatkowego kształcenia (specjalizacja) • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze • nieodpłatne wsparcie i pomoc przy:  pierwszych krokach w Niemczech i przy procedurach związanych z uznaniem uprawnień zawodowych  przy organizacji dodatkowego kursu języka niemieckiego dofinansowanego przez niemiecki urząd  organizacji przyjazdu, poszukiwaniu mieszkania, meldunku w niemieckiej kasie chorych, otwarciu bankowego konta osobistego, itp. Wymagania: • ukończone studia wyższe na kierunku położnictwo • prawo wykonywania zawodu położnej • mile widziane kursy specjalistyczne oraz doświadczenie zawodowe jako położna w szpitalu lub przychodni • znajomości obsługi komputera • komunikatywność i szczególne zorientowanie na pacjenta • odpowiedzialność, rzetelność, staranność • empatia, pasja do pracy z ludźmi i miłe usposobienie • chęć zdobywania wiedzy i poszerzania swoich umiejętności • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (B1 - B2) i chęć do kontynuacji nauki języka w Niemczech • gotowość do podjęcia pracy za granicą na dłuższy okres czasu i ewentualnego zamieszkania na terenie Niemiec Dokumenty aplikacyjne ( CV, list motywacyjny, dokumenty poświadczające wykształcenie ) proszę przesyłać na poniższy adres e-mail lub przesłać na adres firmy. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: +49 2371 157420 (mówimy w j. polskim). adres email: schroeter@garant-medical.de adres strony www: https://www. garant-personal.de Informujemy, iż nie świadczymy pośrednictwa pracy tymczasowej. Nasi kandydaci są zatrudniani bezpośrednio przez naszych klientów i nie ponoszą kosztów pośrednictwa. Nasze oferty są skierowane zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn.

Dołącz do newslettera! Ostatnio przeglądane Blog