DODAJ DO SCHOWKA 2021-05-06 12:26:34 Tempo-Team Personaldienstleistungen GmbH (firma)

Komisjoner - logistyka modowa (m/w/d)

identyfikator ogłoszenia A34965

Cena: 11,00
Lokalizacja: 14979, Großbeeren
  • ‼Firma Tempo Team posiada dla Panstwa darmowe Testy COVID
  • ✅Slubice
  • ✅Kunowice
  • ✅Slonsk
Jesteś kategorii:

Informacje o ofercie Liczba odsłon: 533

➡ Twoje zadania: ✅Zbieranie zamowien, komisjonowanie odziezy ✅Praca ze skanerem recznym ✅Praca w systemie 2 zmianowym (poranna, popoludniowa) ✅mozliwe etaty: 65h - 2 dni; 86h - 3 dni; 108h - 3-4 dni; 130h - 4 dni; 151h - 5 dni ✅Aplikacja z dostepem do elektronicznego grafiku ➡Czego oczekujemy: ✅Doswiadczenie w pracy jako magazynier / komisjoner - nie jest to warunek konieczny ✅Elastycznosc, odpowiedzialnosc oraz umiejetnosc pracy w zespole ✅Checi do pracy i zdecydowanie ✅Dobra sprawnosc fizyczna ✅Gotowosc do podjecia pracy na dluzszy okres czasu ✅Znajomosc jezyka niemieckiego nie jest wymagana (skaner oraz szkolenie w miejscu pracy odbywa sie w jezyku polskim) ➡Co oferujemy: ✅Wynagrodzenie w oparciu o Taryfe BAP (Tarifverträge Zeitarbeit) w wysokosci 11,00 € brutto / h ✅Legalna praca na terenie Niemiec (umowa z niemiecka Firma) ✅Umowa na czas nieokreslony z 6 miesiecznym okresem probnym ✅Szkolenie odbywa sie w pierwszym dniu pracy w jezyku polskim ✅Tresc umowy rowniez w jezyku polskim Terminy szkolen - 11.05.2021 i 14.05.2021 - zgloszenia przyjmujemy do czwartku 06.05.2021 do konca dnia mailowo podpisujemy umowe w Slubicach 10.05.2021 Nie gwarantujemy zakwaterowania, wiec oferta skierowana jest glownie do osob mieszkajacych na danym terenie badz w okolicach (osob dojezdzajacych) Kontaktowac sie z nami mozecie tradycyjnie – za posrednictwem messengera, telefonicznie pod numerem: 0049 172 26 44 35 9 (kontakt mozliwy rowniez za posrednictwem WhatsApp) badz mailowo: magdalena.cholewinska@de.tempo-team.com CV prosze wysylac na adres email magdalena.cholewinska@de.tempo-team.com z dopiskiem "Großbeeren" ‼ Pracujemy w godzinach 9 - 17

Dołącz do newslettera! Ostatnio przeglądane Blog